• Warszawa
  • 290 282 722 222
  • contact@350th.org

Poradnik wspierają:

Wsparcie IT: www.q-seo.pl

 

 

 

Z MIŁOŚCI DO ARCHITEKTURY

 

Witaj jeśli trafiłeś na naszą stronę, to oznacza, że tak jak my jesteś pasjonatem architektury. Zapraszamy Cię więc w podróż po polskich i światowych perłach architektury. Pokażemy Ci ciekawe projekty budynków, które zdobywały prestiżowe architektoniczne nagrody, opowiemy o stylach, jakie przez wieki rozwijały się w architekturze oraz zaprezentujemy szereg konkursów i nagród jakie mogą zdobyć architekci za swoje prace.

 

Poruszymy również jakże istotne zagadnienie architektury zrównoważonej, opowiemy o założeniach i praktycznych rozwiązaniach stosowanych w ramach tego trendu, czy może nawet szerzej – idei.

 

ZAKRĘCENI ARCHITEKCI I HISTORYCY SZTUKI 

 

  Nasz zespół tworzą ludzie, dla których architektura jest pasją i sposobem na życie.

  Od lat, jedni z nas zajmują się projektowaniem nowych budynków, drudzy to historycy sztuki, dla których architektura na przestrzeni wieków, stanowi główny punkt zainteresowania.

  Ponieważ mamy dużą wiedzę teoretyczną oraz znaczne doświadczenie praktyczne postaramy się również opowiedzieć o warsztacie architekta oraz pułapkach i trudnościach jakie związane są z tą pracą.

 

ARCHITEKTURA OGRODÓW

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że architektura to nie tylko budynek. Sam dom bez zielonego otoczenia będzie wyglądał surowo. Dlatego też postanowiliśmy naszym portalu poruszać również tematykę architektury ogrodów. Szczególnie bliskie nam jest wszystko to, co nowoczesne, dlatego też idealną inspirację stanowią dla nas tego typu projekty - http://newgardenstyle.plChcielibyśmy Państwu przybliżyć nowe rozwiązania dostępne na rynku jak na przykład projekty modułowe, które umożliwiają "poukładanie" swojego ogrodu" z gotowych elementów. Gotowe moduły dają nam bowiem wyobrażenie jak będzie wyglądać nasz ogród i niwelują ryzyko, w którym projekt architekta ogrodów nie wpisze się w nasze gusta. Mimo, że nie jest to nasza główna specjalizacja, nie zamierzamy traktować ją po macoszemu, dlatego też śledźcie nasze porady regularnie!

 

 

"Tworzyć architekturę to znaczy zadawać sobie pytania (...) przybliżać się do własnych odpowiedzi"

© 2016 Portal architektoniczny. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme